Grup Otellerimiz
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri

UYGUN REZERVASYON HAKKINDA 

Adını İngilizce ’de yarımada anlamına gelen Peninsula kelimesinden alan Peninsula Tours, 1988 yılında Kuşadası’nda kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne yurt dışından ülkemizi ziyarete gelen turistlere vermiş olduğu kusursuz hizmet ile 30 yıl boyunca birçok başarıya imza atmıştır.

Sürekli artış gösteren yabancı müşterilerine en iyi hizmeti sunmak isteyen Peninsula Tours, çağdaş organizasyon yapısı ve takım ruhunu benimsemiş çalışanlarıyla 8 ayrı ofiste faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Öncelikli hedefini, sunduğu hizmetin standartlarını daha da yükseltmek olarak belirleyen Peninsula Tours, 2000 yılında yurt içi turizmde de hizmet vermeye başlamıştır. 

Ticari yaşamı boyunca sosyal sorumluluk ilkesine daima bağlı kalmış, ülkemize yüksek miktarlarda döviz girdisi sağlaması nedeniyle birçok kez ödüllendirilmiştir. Eğitime katkı çalışmaları, çeşitli spor dallarında sponsorlukları ve doğayı korumaya yönelik projeleri ile sektörün saygın ve güvenilir firmaları arasında yerini almıştır. 

Peninsula Tours güvenilir geçmişinden kaynaklanan deneyimle, benimsediği kurumsal prensiplerden ve kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeden, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. 

Peninsula Tours olarak bünyemizde bulunan otellerimiz ile siz değerli misafirlerimizin tüm tatil hayallerinizi eksiksiz olarak yerine getirmeyi hedeflemekteyiz. 

Ege’nin yeşil ve denizinin buluştuğu güzel sahil şeridinin en güzel yerlerinde bulunan otellerimizde; kaliteye, eğlenceye ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızı yansıtan Peninsula Grup PALMWINGS ve VENOSA markaları ile siz değerli misafirlerimize farklı, kaliteli ve eşsiz bir tatil deneyimi sunuyoruz. 

Uygun Rezervasyon grubumuzda her misafirimiz güzel ve unutulmaz tatil deneyimleriyle ayrılır. 

Egenin pırıl pırıl sımsıcak denizi ve cennet köşelerinde bulunan Peninsula Grubuna bağlı otellerimizin her biri gerçek Ege kültürü ve tarzını yansıtan farklılıklarla sizler için tasarlanıp hizmete sunulmuştur. 

Her otelimiz, bulunduğu bölgenin izlerini taşıyan samimi bir atmosferle Ege yaşam tarzını, kültürünü yansıtmaktadır. 

Uygun Rezervasyon olarak misafirlerimiz için en önemli önceliğimiz devamlılık, hizmet, kalite ve tutarlılıktır. Bu yüzden tüm misafirlerimiz, misafir olarak konakladıkları Uygun Rezervasyon otellerinden senelerce devam edecekleri Peninsula Tours ailesinin bir ferdi olarak ayrılırlar. 

Ege sahillerinin serinletici suları, Yemyeşil doğası, harika Türk mutfağı ve aktiviteler ile kendinizi hep yaşamayı hayal ettiğiniz tatile bırakın.

Uygun Rezervasyon, romantizm dolu, keyif, heyecan ve güzelliklerle dolu birikimlerle geride bırakacağınız her zaman aklınızda kalacak bir tatil için siz değerli misafirlerimizi bekliyor. 

Uygun Rezervasyon ayrıcalığını bu zamana kadar yaşamadıysanız, gelin sizleri misafirimiz edelim. Siz de Uygun Rezervasyon ailesinin bir parçası olun ve bu muhteşem deneyimi yaşayın. 

Kaliteyi keşfetmenin zamanı gelmedi mi?

 


 

Call Center