Grup Otellerimiz
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri

Elegance Hotels International Marmaris

Siteler Mah. 209 Sok No:4 48700 Marmaris / Muğla / Türkiye / Marmaris, Turkey
Max Çocuk Yaşı: 13
Max Yetişkin: 6
Otelde Ödeme
Min Ödeme: 25%

Elegance Hotels International” Marmaris şehir merkezine en yakın, denize kıyısı olan beş  yıldızlı De‐Luxe Boutique Hotel konumundadır.

“Elegance Hotels International”, yerli ve yabancı turistlere aralıksız yılın 12 ayında donanımlı üstün nitelikte hizmet verebilmesi amacıyla konaklama ünitelerini de‐lux tefriş  edilmiş, donanımlı standart oda, Aile Odası, Junior Suit ve Executive Suite, Royal Suite gibi standartlarda hizmete almıştır. Turizm Endüstrisinde öncelikli önemli yeri bulunan “kongre turizmine” yönelik, Akdeniz çevresinde emsali olmayan 450 kişilik bütün kullanım alanı açık, direksiz, fuayeli, kongre salonu; çok amaçlı kültür, eğlence, sportif gösteri hizmetleri verebilen çok amaçlı salonlar projede öngörülmüş ve inşa edilerek hizmete alınmıştır. Spa Welness, Sauna, Türk Hamamı gibi sportif ve dinlenme mahalleri; sahil kesiminde, arka bahçede 2 adet yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, modern makine teçhizatla donatılmış  durumda birinci sınıf servisle hizmet vermektedir.

2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.
Call Center