Grup Otelleri
Antalya Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Kış Otelleri

Arkın Palm Beach Hotel & Casino

Nadir Yolu, Deve Limanı, Gazimağusa, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti /
Max Çocuk Yaşı: 11
Max Yetişkin: 6
Otelde Ödeme
Min Ödeme: 25%

Arkın Palm Beach Hotel ihtişamı, kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile bağlı bulunduğu Kuzey Kıbrıs / Magosa bölgesinin incisi niteliğindedir. Sizleri evinizin konforunda misafir edecek oda tiplerimizden birini seçip, aileniz veya arkadaşlarınız ile huzur ve keyif dolu bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Kuzey Kıbrıs otelleri arasında bir yıldız gibi yükselen Arkın Palm Beach Hotel siz değerli konuklarını ağırlamak için bekliyor. 

Otelimiz Gazi mağusa şehir merkezine 10 dakika mesafede olup denize sıfır, altın kum plajı ve pırıl pırıl tertemiz denizi ile Kuzey Kıbrıs`ın en güzel 5 yıldız standartlarında butik oteli olarak hizmetinizdedir.

Tüm dünya mutfaklarından parçalar taşıyan büfesi, iyi hizmetin yolunu açabilmek adına aylarca eğitimlerden geçen personeli, özel aktiviteleri ve tüm olanakları ile ilk günden son güne kadar size ve sevdiklerinize unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır.

Sizde Arkın Palm Beach Hotel da konaklarken farkı hissedecek ve kesinlikle bu güzelliği tekrar yaşamak için yeniden rezervasyon yaptıracaksınız.

2
Aradığınız tarih aralığında müsait değil, Lütfen tarihleri değiştiriniz ya da konaklama şartlarını dikkate alarak arama yapınız.
Call Center